Navigation Menu+

Skandynawska akumulacja ciepła

Kominki akumulacyjne to dobre rozwiązanie

Tulikivi to fińska firma, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości pieców, kominków oraz innych produktów z kamienia steatytowego. Firma została założona w 1979 roku i od tego czasu zdobyła renomę jako jeden z czołowych producentów w branży grzewczej. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Juuka w Finlandii, gdzie również wydobywany jest steatyt – materiał charakteryzujący się doskonałymi właściwościami akumulacji ciepła.

Tulikivi znana jest przede wszystkim z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie technologii grzewczych. Produkty firmy, w tym piece i kominki, wyróżniają się wyjątkową zdolnością do długotrwałego magazynowania i równomiernego oddawania ciepła. Dzięki temu są nie tylko efektywne energetycznie, ale również ekologiczne, ponieważ pozwalają na zmniejszenie zużycia drewna i emisji szkodliwych substancji do atmosfery.

Różnorodność produktów

W ofercie Tulikivi znajdują się różnorodne modele pieców i kominków, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Firma oferuje zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne wzornictwo, co pozwala na integrację jej produktów w różnych stylach wnętrz. Każdy piec i kominek wykonany jest z najwyższą precyzją, z dbałością o każdy detal, co gwarantuje nie tylko funkcjonalność, ale także estetyczny wygląd.

Tulikivi kładzie duży nacisk na zrównoważony rozwój i ochronę środowiska. Steatyt, z którego produkowane są jej wyroby, jest naturalnym kamieniem, a proces wydobycia i obróbki odbywa się z poszanowaniem środowiska naturalnego. Firma angażuje się również w projekty badawczo-rozwojowe, mające na celu opracowywanie nowych, bardziej efektywnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań grzewczych.

kominki tulikivi

Nie tylko kominki i piece

Oprócz pieców i kominków, Tulikivi produkuje również inne wyroby z kamienia, takie jak płyty kuchenne, łazienkowe czy płytki ścienne i podłogowe. Wszystkie te produkty charakteryzują się wyjątkową trwałością i naturalnym pięknem, co czyni je idealnym wyborem dla osób ceniących wysoką jakość i unikalny design.

Firma Tulikivi zdobyła liczne nagrody i certyfikaty, które potwierdzają jej zaangażowanie w jakość i innowacyjność. Dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnością, Tulikivi nieustannie rozwija swoją ofertę, odpowiadając na zmieniające się potrzeby rynku i klientów na całym świecie.