grill wiszący z paleniskiem, palenisko ogrodowe,trójnóg na palenisko, firepit, kominek elektryczny dimplex, dimplex, hitze, hajduk, klink, defro, kratki, aflamo,,kominek elektryczny do zabudowy, grzejnik olejowy, arkam, grzejnik elektryczny, kominek z pła

DIMPLEX Verdi black

Kominek elektryczny 3D
ładowanie
7 620,00
 PLN
za
szt.
Producent: Dimplex
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Dimplex kominek elektryczny Verdi black

Kominek elektryczny Verdi to model z czarną obudową w owalnym kształcie, który wyróżnia się smukłą konstrukcją. Marka Dimplex stworzyła urządzenie, które zachwyca ponadczasowym wzornictwem i świetnie pasuje do każdego pomieszczenia. Brak szybu kominowego i niewielkie wymiary pomieszczenia przestały być problemem – Twoje marzenia o spędzaniu chłodnych wieczorów przy źródle ciepła i niezwykłych płomieni mogą się spełnić! To model wyposażony w trójwymiarową technologię płomieni Optimyst, który zapewni realistyczny efekt ognia. Ponadto, posiada dwa tryby grzania i termostat – może być źródłem prawdziwego ciepła w pomieszczeniu!

Kominek elektryczny Dimplex Verdi black bardzo łatwo zamontować, a dzięki wysokości  ok 150 cm stanie się centralnym obiektem w pomieszczeniu i przyciągnie uwagę każdego. To sprzęt całkowicie bezpieczny w użytkowaniu – imitacja płomienia zachowuje jedynie zalety prawdziwego ognia i jest wolna od jego wszystkich wad. Kominek jest zawsze gotowy do pracy – wystarczy wcisnąć jeden przycisk na pilocie do zdalnego sterowania! Zadbano także o akcenty dekoracyjne, które pozwolą Ci się poczuć, jak przy prawdziwym kominku – płonące polana w palenisku zwiększają efekt naturalności, a wnęka w podstawie kominka umożliwia przechowywanie zapasów polan.

Ponadczasowe wzornictwo

Kominek elektryczny Dimplex Verdi black to model, który wyróżnia się czarną obudową o owalnym kształcie. To smukły model o lekkiej konstrukcji, który będzie świetnie wyglądać nawet w niewielkich pomieszczeniach. Ponadto, kominek Dimplex Verdi black jest łatwy w montażu – nie wymaga przytwierdzenia do ściany. Dodatkowym akcentem ozdobnym jest półka do przechowywania polan drewna w podstawie urządzenia – dzięki takim detalom możesz stworzyć klimat przywodzący na myśl prawdziwe ognisko!

Technologia Optimyst

Gdy ponura pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia z domu, możesz spędzać wieczory z najbliższymi przy blasku płomieni. Imitacja ognia w kominku Dimplex Verdi black wygląda niezwykle realnie, a jej obserwowanie jest relaksujące i pozwala osiągnąć wewnętrzny spokój. W tym modelu wykorzystano technologię Optimyst, która tworzy niezwykle realistyczny efekt, podświetlając mgiełkę wodną za pomocą energooszczędnego oświetlenia LED.

Funkcja grzania

Kominek elektryczny Dimplex Verdi black generuje iluzję ognia, ale możesz się przy nim ogrzewać, tak jak przy prawdziwym kominku opalanym drewnem! Ten model został wyposażony w funkcję grzania – ogrzewaj się, obserwując klimatyczne płomienie. Możesz wybrać jeden z dwóch trybów, aby dopasować moc grzania do swoich potrzeb. Ponadto, urządzenie zostało wyposażone w termostat, który umożliwi precyzyjną regulację temperatury grzania. Jeśli korzystasz z kominka w deszczowy, letni dzień – możesz wyłączyć funkcję grzania, pozostawiając jedynie efekt ognia.

Wygodne sterowanie

Dla marki Dimplex ważna jest także maksymalna wygoda użytkowników – kominek elektryczny Verdi black możesz obsługiwać z odległości, za pomocą pilota do zdalnego sterowania. Zadbano także o to, aby obsługa była intuicyjna – pilot posiada 3 przyciski, dzięki którym łatwo zmienisz ustawienia kominka. Korzystając z pilota możesz szybko włączyć urządzenie i ustawić moc grzania – wykonując polecenie, kominek zareaguje sygnałem dźwiękowym. Ponadto, ten model posiada także w obudowie panel do sterowania manualnego, na którym znajdziesz pokrętła do regulacji temperatury oraz efektu płomienia.

Dekoracja płonące polana w kominku elektrycznym Dimplex Verdi black

Efekt ognia w kominku elektrycznym Dimplex Verdi black zachwyca głębią i realizmem, a dodatkowym atutem są dekoracyjne polana w palenisku. Ten dodatek sprawia, że możesz poczuć się tak, jak przy prawdziwym kominku opalanym drewnem. Ponadto, w dolnej części kominka przygotowano specjalną wnękę, w której możesz zgromadzić zapas dekoracyjnych polan, tworząc jeszcze bardziej klimatyczne miejsce w mieszkaniu.

Niskie koszty eksploatacji

Opał do tradycyjnego kominka może być sporym wydatkiem – korzystanie z kominka elektrycznego Dimplex Verdi black wiąże się ze znacznie niższymi kosztami. Generując efekt płomienia, urządzenie wykorzystuje energooszczędne oświetlenie LED, a pobór energii wynosi jedynie 200 W. Godzina relaksu przy urządzeniu marki Dimplex, które generuje jedynie efekty optyczne, będzie kosztować jedynie kilkanaście groszy! 

Sposób montażu:

  • ustawiany przy ścianie

Cechy kominka elektrycznego Dimplex Verdi black:

  • Czarna obudowa o owalnym kształcie
  • Wnęka do przechowywania polan u podstawy kominka
  • Trójwymiarowy efekt płomienia Opti-myst
  • Wkład Engine 68/400
  • Efekt płomieni niezależny od funkcji grzania

 

SPECYFIKACJA

Waga (kg) 66 Trójwymiarowy efekt płomienia Opti-myst tak
Zbiornik na wodę tak Moc efektu płomienia tak
Kategoria kominek z obudową Kabel z wtyczką tak
Moc grzewcza (kW) 2,0 Efekt płomieni niezależny od trybu grzania tak
Pobór energii przez efekt optyczny (W) 200 Kolor czarny
Termowentylator tak Palenisko płonące polana
Przełącznik mocy grzewczej tak Wysokość (mm) 1432
Termostat tak Szerokość (mm) 775
Pilot zdalnego sterowania tak Głębokość (mm) 447

PLIKI DO POBRANIA

instrukcja obsługi

Powiązane produkty
 AFLAMO Malibu Czarny
AFLAMO Malibu Czarny
1 799,00
PLN
 AFLAMO Fort LIGHT
AFLAMO Fort LIGHT
899,00
PLN
AFLAMO Vigo Czarny
AFLAMO Vigo Czarny
1 999,00
PLN
AFLAMO Campo 50
AFLAMO Campo 50
1 999,00
PLN
DIMPLEX Zen beton
DIMPLEX Zen beton
5 830,00
PLN
DIMPLEX  Avalone beton
DIMPLEX Avalone beton
3 240,00
PLN
DIMPLEX Bellini
DIMPLEX Bellini
1 785,00
PLN
 DIMPLEX Bellini biały
DIMPLEX Bellini biały
1 720,00
PLN
DIMPLEX Campana
DIMPLEX Campana
2 670,00
PLN
DIMPLEX Mozart white / biały
DIMPLEX Mozart white / biały
2 240,00
PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl