HITZE

Sortuj produkty
sortuj wg :

HITZE to ceniony polski producent nowoczesnych i ekologicznych wkładów kominkowych, pieców wolnostojących, palenisk ogrodowych oraz akcesoriów kominkowych.

HITZE to przede wszystkim wieloletnia tradycja i doświadczenie. To dbałość o szczegóły, która wbrew pozorom jest bardzo ważna, bo to właśnie detale tworzą całość. HITZE to zrozumienie i zaangażowanie w ciepłe relacje z innymi. Wierzymy, że słowa i czyny mają moc, dlatego dbamy o naszych klientów, tak jak zadbalibyśmy o siebie.

HITZE to także ludzie – ludzie z pasją, którzy angażują się w swoją pracę, aby każdy z naszych produktów był nie tylko bezpieczny, ale również wyróżniał się pod względem technicznym i wizualnym.

Kominki HITZE to kominki w 100% sprawdzone – spełniają wszystkie możliwe normy obowiązujące na rynku polskim i zagranicznym, dzięki czemu możesz cieszyć się ich niezawodnością przez lata. Nasi klienci cenią sobie współpracę z nami, ponieważ my cenimy naszych klientów i dzięki 40-letniemu doświadczeniu w branży stalowej, produkujemy kominki z najwyższej jakości materiałów.

Posiadany park maszynowy pozwala nam realizować projekty dla wymagających branż takich, jak automatyka czy robotyka.

To właśnie współpraca i rosnący potencjał Grupy STALKO pozwalają nam tworzyć wkłady kominkowe o najlepszych parametrach technicznych i wysokiej wydajności. Własne laboratorium pozwala nam na ciągłe testowanie i ulepszanie naszych pieców.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl