HITZE CALMA 120TC (1)

HITZE CALMA 120TC

Kominek gazowy
ładowanie
23 779,00
 PLN
za
szt.
Producent: HITZE
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  
 
Klasa energetyczna:
Kominek gazowy CALMA dopełni Twój wymarzony dom ciepłem i spokojem, których potrzebujesz. Zaskoczy Cię komfortem oraz rozmiarem dedykowanym pod ekskluzywne projekty otwartych salonów.

 

 

Rozmiar na miarę Twoich marzeń

Wyjątkowe wnętrza wymagają szczególnych rozwiązań. Prezentowany model kominka gazowego CALMA od początku tworzyliśmy z myślą o inwestorach realizujących projekty zachwycające elegancją i rozmiarem. Tylko u nas znajdziesz podwyższone przeszklenie, czyli największą wizję tego co najważniejsze – realistycznego ognia. Kominek gazowy serii CALMA to rozwiązanie, które pozwala wzbogacać stylowe salony, a szeroki zakres mocy otoczy przyjemnym ciepłem nawet duże otwarte przestrzenie.
 

Bezobsługowa przyjemność

Wkłady gazowe CALMA dostępne są jedynie w wyselekcjonowanych salonach kominkowych, aby zagwarantować fachowe doradztwo oraz instalację wykonaną nawet na ekskluzywnych materiałach. Do częstego korzystania z uspokajającej aury ognia skłoni Cię łatwość obsługi jednym pilotem. To wszystko co należy do Twoich zadań.

Kominki gazowe CALMA współpracują z systemami Smart House i systemami rekuperacji.
 

Jakość to pewność. Możesz ją mieć.

Nie ograniczaj się w wizjach swojej idealnej strefy relaksu. Inspiruj się i kreuj. My zapewniamy najlepszą technologię, u podstaw której znajdziesz solidny materiał konstrukcyjny. Całość automatyki gazowej jest identyczna jak w kominkach renomowanych marek holenderskich. Międzynarodowe certyfikacje oraz szereg wymagających procedur badawczych, które przeszliśmy, by stworzyć produkt na światowym poziomie, dają gwarancję ich niezawodności, W imię troski o jakość powietrza wszystkie kominki CALMA spełniają restrykcyjne wymogi Dyrektywy Ecodesign 2022.

 

 

 

 

Rodzaj paliwa: Gaz ziemny wysokometanowy, gaz ziemny zaazotowany, mieszanina gazów propan butan, gaz propan
Moc nominalna: 17,6  kW
Zakres mocy: 10,6 kW – 17,6 kW
Klasa efektywności energetycznej: B
Współczynnik EEI: 86.6
Wysokość szyby w świetle: 485 [mm]
System Kominowy: 200/130 mm
Zawór sterujący: Maxitrol GV60 lub Anstoss TESC01
Gwarancja: 2 lata na automatykę, 8 lat na stal kotłową i elementy palnika, 1 rok na wyłożenie betonem ceramicznym (Akuceram)
Masa: 194 [kg ]- 205 [kg]

 

 


 

 

Co dostanę w zestawie:

Do kominków CALMA w zestawie dołączone są:

  • żarzące się włókna, które perfekcyjnie imitują żar znany z kominków tradycyjnych, a ponadto są odporne na wysokie temperatury.
  • kryptonit – błyszczące kamyki stworzone z kilku rodzajów surowców, które są odporne na wysokie temperatury.
  • gotowy palnik z dedykowanymi ceramicznymi drewienkami, co w połączeniu z żarzącymi się włóknami daje bardziej niż zadowalający efekt i perfekcyjną wizję ognia.

*Istnieje także możliwość dokupienia innych opcji wyłożenia komory kominka, takich jak:

  • Czarne i białe węgielki – przypominające popiół
  • Ciemne chipsy

 

Pilot:

Każdy kominek linii Calma do wyboru w zestawie posiada zawór sterujący GV60 niemiecko-amerykańskiej firmy MAXITROL wraz z odbiornikiem, do którego dołączony jest pilot zdalnego sterowania lub zawór sterujący TESC01 austriackiej firmy ANSTOSS z wbudowanym odbiornikiem, do którego dołączony jest pilot zdalnego sterowania.). Piloty fabrycznie sparowany są z urządzeniem.

Ponadto, każdy z pilotów pełni funkcję termostatu, mierzy temperaturę w pomieszczeniu, a także ma wiele innych funkcji takich, jak: blokada rodzicielska, ustawianie czasu, minimalna i maksymalna wysokość ognia czy wyłącznik czasowy.

 

 

OPCJE DODATKOWE:

 

Kominki gazowe z linii CALMA mogą być podwieszone na dedykowanych szynach produkowanych na indywidualne zamówienie przez firmę STALKO.

Jeśli kominek w tradycyjnej zabudowie do Ciebie nie przemawia, idealnie sprawdzić się może obudowa stalowa. Dzięki takiej opcji, kominek gazowy z linii CALMA przypominał będzie ten wolnostojący, a dodatkowo elementy stalowej zabudowy można łączyć kolorystycznie wg. swoich preferencji.

Kolory przewidziane w opcji standardowej to:

  • ciemny grafit / jasny szary
  • czarny
  • biały

Oprócz zabudowy stalowej możesz wybrać obudowę ze spiekiem. Jest to materiał pół kamienny, odporny na wysokie temperatury czy zarysowania. Dodatkowo możliwości kolorystyczne są nieskończone i każdy na indywidualne zamówienie może wybrać coś dla siebie.

Spieki w ofercie standardowej HITZE to:

  • OXIDE NERO

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w komikach gazowych linii CALMA opcją dodatkową jest także oświetlenie typu LED.

 

 

Powiązane produkty
HITZE KASETA CALMA
HITZE KASETA CALMA
7 899,00
PLN
FABER THE BUZZ Black
FABER THE BUZZ Black
7 367,70
PLN
FABER THE BUZZ Corten
FABER THE BUZZ Corten
7 367,70
PLN
FABER FARUM
FABER FARUM
9 274,20
PLN
FABER JELLING
FABER JELLING
12 589,05
PLN
FABER FYN 600
FABER FYN 600
12 878,10
PLN
 FABER Respect Premium OC
FABER Respect Premium OC
35 805,30
PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl