O nas

 

 

ARKAM - Kominki - Kamieniarstwo 

 

 


Zajmujemy się budową kominków oraz sprzedażą wkładów kominkowych od ponad 30 lat. Jesteśmy firmą rodzinną z dziada pradziada. Wszystko zaczęło się od kamienia naturalnego. Już mój pradziadek przed II wojną światową zajmował się układaniem kamienia na Starym Mieście w Gdańsku. Później mój tato zajął się budową kominków otwartych, a następnie kominków na bazie wkładu kominowego i obudowy. Ja, chociaż skończyłem studia związane z inna dziedziną, zacząłem pracować razem z tatą i z pasji związałem swoje życie zawodowe z kominkami.

 

 

 

 


Czym zajmuje się Nasza firma?

Zajmujemy się budową kominków nowoczesnych i kominków kaflowych. Wykonujemy też modne ostatnimi czasy grillo-wędzarnie i piece chlebowe. Nasza oferta jest szeroka i kompleksowa.

 

 


W jakich realizacjach się specjalizujemy?

Od pokoleń zajmujemy się kamieniarstwem, dlatego szczególnie lubimy wykonywać kominki z kamienia. W swoich realizacjach często wykorzystujemy kamień polny łupany oraz kamień płomieniowany. 

 

 


Co wyróżnia Naszą ofertę?

Oprócz kominków i urządzeń ogrodowych, swoim klientom oferujemy także kamień naturalny do różnego użytku, np. na posadzki antypoślizgowe, ogrodzenia czy ściany. Posiadamy także sklep internetowy, który stale rozwija i prowadzi moja żona. Można w nim zakupić tradycyjne wkłady kominkowe oraz wiele modeli kominków elektrycznych różnych firm. 

 


 


 

ARKAM - Kominki - Kamieniarstwo

Adres: ul. Sosnowa 9 Prokowo, 83-300 
Godziny otwarcia: (pn-pt 8:00–20:00)
Tel.: +48 692 628 769
Tel.: +48 530 323 597
E-mail: sklep@kominki-kwidzinski.pl

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl