Reklamacje i gwarancje

Zasady i warunki gwarancji dla nowych produktów:

 

W ciągu 14 dni od daty zakupu istnieje możliwość zwrotu zakupionego towaru. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.

Zasady i warunki gwarancji dla używanych produktów:

Sprzedający/sprzedawca przyjmuje produkt do postępowania reklamacyjnego w ramach gwarancji wyłącznie pod warunkiem przestrzegania następujących zasad:

Dostarczenie produktu:

 

Ryzyko i koszt przesłania produktu do reklamacji ponosi nabywca produktu,

Koszt odesłania produktu z reklamacji do nabywcy ponosi sprzedający,

Gwarancja przewiduje bezpłatna wymianę części zamiennej potrzebnej do naprawy oraz robociznę w okresie gwarancji. Usterki ujawnione w okresie gwarancji będą usuwane przez Vera music najszybciej jak to możliwe.

Reklamowany produkt należy dostarczyć/odesłać w oryginalnym opakowaniu zabezpieczającym przed uszkodzeniem wraz z dowodem zakupu.

Utrata prawa z tytułu gwarancji następuje w przypadku:

 

- zerwania lub uszkodzenia zabezpieczeń,

- samowolnych napraw,

- uszkodzenia lub zniszczenia numerów seryjnych lub kodu kreskowego,

- uszkodzeń mechanicznych, chemicznych i termicznych,

- celowego uszkodzenia towaru i wywołania w nim wady,

- próby odkręcenia lub naruszenia śrub zabezpieczających,

- uszkodzeń wynikających w skutek niewłaściwego lub niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania, instalacji, przechowywania, konserwacji czy przewożenia,

- naprawy bez zgody sprzedawcy,

- uszkodzenia powstałe z przyczyn zewnętrznych takich jak:, zanieczyszczenia, zalania, pożar, uderzenia pioruna, nieprawidłowe czy niestabilne napięcie zasilania, niewłaściwa instalacja czy obsługa.

 

Sprzedawca oferuje trzy miesięczna lub roczną gwarancje na używane produkty z wyłączeniem z gwarancji poniższych podzespołów:

- lamp mocy każdego typu użytego w produktach

- lamp przedwzmacniacza każdego typu użytego w produktach

- głośników każdego typu użytego w produktach

- elementów mechanicznych - typu potencjometry, włączniki

 

 

Wszelkie reklamacje prosimy kierować pod adres biuro@kominki-kwidzinski.pl w celu nadania numeru naprawy gwarancyjnej RMA.

Gwarancja przewiduje bezpłatna wymianę części zamiennej potrzebnej do naprawy oraz robociznę w okresie gwarancji. Usterki ujawnione w okresie gwarancji będą usuwane przez ARKAM Artur Kwidziński najszybciej jak to możliwe.

Gwarancją objęty jest sprzęt użytkowany wyłącznie dla celów prywatnych, przez osobę fizyczną, która nabyła sprzęt w celu niezwiązanym z działalnością zawodową i gospodarczą. Gwarancji nie udziela się na wyroby używane w ramach prowadzonej działalności gospodarczej

Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za szkody i straty wynikające z braku możliwości korzystania z produktu podczas postępowania reklamacyjnego.

Produkty wystawione na aukcji do sprzedaży zostały sprawdzone i przetestowane, jak również specjalistycznie zabezpieczone (z zewnątrz i wewnątrz) przed ingerencją.

Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na odległość. Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy pisemnie (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru

Od daty przesłania oświadczenia odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien wypłacić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania towaru. Kupujący pokrywa koszty zwrotu towaru.

 

Zakup przedmiotu w naszym sklepie online/Allegro lub stacjonarnym oznacza zgodę na nasze zasady i warunki gwarancji.

Formularz Reklamacji Towarów
  •  
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl